اسلامشهر

بیانیه به مناسبت یوم الله ۹ دی

9dey

بسمه تعالی

تاریخ انقلاب اسلامی ایران، سرشار از حوادثی است که هر یک به تنهایی می توانست باعث دگرگونی و تغییرات اساسی در ماهیت و ساختار هر حکومتی شود. اما با وجود ناخدا و کشتی بانی مدبر و حکیم، این انقلاب هر بار با تدبیر و درایت، ازطوفان ها و شبیخون دزدان و گزند نامحرمان مصون و محفوظ نگه داشته است و اینگونه است که ملت رشید ایران در کوران حوادث و فتنه هایی که توسط نظام سلطه علیه انقلابشان رفته، همیشه سربلند بوده اند.

شاهد این مدعا، فتنه سال ۸۸ است که جریان تجدید نظر طلب، وقتی رای مردم به نامزدی غیر از نامزد مورد نظر خود را دید، علیه مردم غضب کرده و دست به کودتا علیه جمهوریت نظام زد. اما بعد از ۸ ماه آتش افروزی و تحمیل هزینه هایی بر نظام اسلامی به برکت حضور آگاهانه و با بصیرت ملت ایران، حماسه ۹ دی خلق شد. یوم‌الله ۹ دی ماه ۸۸ بی‌شک یکی از ارزنده‌ترین سندهای افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران ثابت کردند که عدول از اصول و آرمان‌های اسلام، انقلاب و امام راحل را به هیچ وجه نمی‌پذیرند.

واقعا متأسف هستیم که  عده‌ای غافل یا عامل دشمن، با سوء نیت یا سوءفهم خود، فتنه ۸۸ را سوءتفاهم می نامند. مگر می توان همراهی در عملیات ده ساله دشمن علیه انقلاب را سوءتفاهم نامید؟! مگر می توان ظلم بزرگ تهمت تقلب به نظام اسلامی روئیده بر خون شهدا را سوءتفاهم خواند؟! مگر می توان تلخ کردن کام مردم از جمهوریت ۸۵ درصدی شان در انتخاباتی بی نظیر را سوءتفاهم دانست؟! مگر می شود کشته و شهید شدن عده ای از مردم را در اثر اردوکشی خیابانی غیرقانونی فتنه گران تنها ناشی از سوءتفاهم دانست؟! مگر کسی می تواند روزه خواری و نفی آرمان فلسطین در روز قدس و سردادن شعار جمهوری ایرانی را سوءتفاهم بداند؟! چه کسی به خود اجازه می دهد، پاره کردن تصویر نورانی امام خمینی (ره) در روز دانشجو را سوءتفاهم بنامد؟! از همه اینها بالاتر، آیا آتش زدن خیمه های عزای حسینی و هلهله و شادی کردن در روز عاشورا و خداجو نامیدن مسببان آن هم سوءتفاهم بود؟! اگر چنین است که نیست، پس اصل تقابل امام حسین (ع) با یزید نیز سوءتفاهم بود؟! امروز روشن و آشکار است که اتاق فرمان حمله به خیمه های امام حسین (ره) در عاشورای ۸۸ ایران و حمله کنندگان امروز به مرقد مطهر حضرت زینب (س) در سوریه یکی است.

انزوای سران داخلی فتنه حداقل و کمترین تبعات برای کسانی است که با شعار قانون گرایی و ادعای پیروی از خط امام شروع به فریب عده زیادی از مردم کردند و نهایتا با دستان آلوده به خیمه های سوخته عزای حسینی رسوا شدند. با سیاهه ای از جرایم مصداق محاربه، آیا کوبیدن عده ای کج فهم بر طبل توخالی رفع حصر بدون عذرخواهی، محاکمه و مجازات معنایی جز تلاش برای احیای افراطی گری در جامعه دارد؟فتنه گران و حامیان آنها نمی توانند طلبی جز محاکمه و رسیدن به اشد مجازات از مردم و نظام اسلامی داشته باشند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر اعلام می دارد که حق رای دادن و موثر بودن این رای در تعیین سرنوشت کشور، از اساسی ترین حقوق شهروندان هر جامعه است، کودتای فتنه گران علیه رای مردم در سال ۸۸ بزرگترین نقض حقوق شهروندی بود،

این شورا، برخورد قاطع با اصلی ترین ناقضان حقوق شهروندی مردم در سال ۸۸ که علیه رای ۴۰ میلیونی ملت ایران دست به کودتا زدند و طرد حامیان آنان را از دولت تدبیر و امید خواستار است.

ما دانشجویان بسیجی، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و شهدا و اعلام برائت خود از خط فتنه، خواستار محاکمه و مجازات هر چه سریع‌تر سران فتنه هستیم و به همه دشمنان خارجی و داخلی خود هشدار می‌دهیم در صورت تکرار فتنه ۸۸ با شور انقلابی و حرکت عاشورایی خود طومار آنها را در هم خواهیم پیچید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

نوشته شده توسط admin در دوشنبه, 09 دی 1392 ساعت 10:14 ق.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

طراحی سایت : آسمان هشتم