اسلامشهر
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

اتفاقات این روزها آنقدر عجیب است که به افسانه می ماند.

فیلم / چه اهمیتی دارد که سه مسلمان به قتل برسند؟

برای دانلود فیلم کلیک نمایید.

روزگاری که انگار هیچ ارزشی در آن مطلق نیست و همه چیز را می توان در نسبت با منافع سیاستمداران بد یا خوب خواندش.

مثلا نسل کشی خوب و نسل کشی بد ، دموکراسی خوب و دموکراسی بد ، نتیجه ی آرای مردمی خوب و نتیجه ی آرای مردمی بد ، جنگ خوب و جنگ بد ، سرکوب معترضان خیابانی خوب و سرکوب معترضان خیابانی بد ، انقلاب خوب و انقلاب بد ، مذهب خوب و مذهب بد و این روزها ترورسیم خوب و تروریسم بد.

در این سردرگمی عجیب و آخرالزمانی ، چه عجب که سران روسای رژیم صهیونیستی بارها جایزه ی صلح نوبل می گیرند و همچون کاسه ی داغتر از هر آشی در صف محکوم کنندگان تروریسم راهپیمایی می کنند.

اما این روزها اتفاق شگفت دیگری هم با تکرار فراوان رخ می دهد و آن هم نمایش عمومی این تناقضات و دوگانگی ها در فواصل نزدیک به هم است.شاهد مثال همین چند ماهه ی اخیر.در فرانسه گروهی تندرو افراطی به دفتر نشریه ای حمله می کنند و چد نفر را می کشند. بلافاصله همه جا فریاد تظلم خواهی بلند می شود و همه از بدی رفتارهای افراطی و خشن بیزاری می جویند.

بلافاصله رسانه ها وارد میدان می شوند و آن چند نفر را نماینده ی همه ی مسلمانان جهان می خوانند. کمی بعد پلیس فرانسه در اقدامی عجیب برای جامعه ی یهودیان آن کشور مراقبت های ویژه تنظیم می کند.

هم زمان همه ی  سران کشورها از جمله روسای کشورهای عربی این حرکت را محکوم می کنند. در سراسر جهان به نشانه ی اعتراض به این اقدام تروریستی راهپیمایی برگزار می شود و در نهایت این اقدام خشونت تروریستی بد ارزش گذاری می شود.

اما کمی بعد اتفاقی شبیه به آنچه در فرانسه رخ داده است اینبار در آمریکا رخ می دهد.در یک اقدام تروریسیتی سه جوان مسلمان به دست یک آمریکایی کشته می شوند.

این بار رسانه ها خاموشند. کسی اعتراض نمی کند ، خبرهای این واقعه مخابره نمی شود و حتی سران کشورهای عربی هم آن را محکوم نمی کنند. اینبار هیچ نظاهرات سراسری با شرکت روسای کشورها همانندآنچه در پاریس برگزار شد در محکومیت این اقدام تروریستی برگزار نمی شود.

در این میان حتی رئیس جمهور آمریکا  هم از سر شکم سیری با تأخیر عجیب چند روزه به آن اشاره می کند. حالا همه می دانند این حادثه یک اقدام خشن تروریستی بد نیست و چه بسا برای بسیاری یک اقدام خشن تروریستی خوب باشد. حالا همه چیز آرام است و شهروندان مطیع جامعه ی جهانی در سیطره رسانه ها بسیار خوشبختند. در سوریه ، عراق ، بحرین ، افغانستان و یمن هیچ مسلمانی به خاک و خون کشیده نمی شود …

آمریکا فقط به دلیل اشتباهات محاسباتی برای داعشی های در محاصره ارتش عراق و سوریه سلاح می فرستد و راستش را بخواهید اصلا صهیونیست ها هیچ فلسطینی را به قتل نمی رسانند. در این میان تنها مسلمانان تروریستند و جمهوری اسلامی ایران هم مدام در حال ساخت سلاح هسته ای است.حالا چه اهمیتی دارد که سه جوان مسلمان به قتل برسند.

شاید ارزش خبری پرداختن به آن ها تنها همین عبارت خنثی ی فاکس نیوز باشد. هنگامی که قاتل این سه جوان را این گونه توصیف می کند:

“مردی که متهم به شلیک تا حد مرگ به سه مسلمان است”

سه شنبه, 28 بهمن 1393 ساعت 1:45 ب.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

طراحی سایت : آسمان هشتم