اسلامشهر

شکستی دیگر برای اصلاح طلبان دستاورد سفر روحانی به اسلامشهر

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی به نقل از اسلامشهر خبر، حسن روحانی رییس جمهور کشورمان ساعاتی پیش با حضور در ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر در جمع مردم اسلامشهر، رباط کریم، بهارستان و چهاردانگه به سخنرانی پرداخت. روحانی درحالی حوالی ساعت ۱۰ خود را به ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر رساند که پیش از این به مردم وعده داده شده بود رییس جمهور از ساعت ۸ صبح در این ورزشگاه به سخنرانی خواهد پرداخت.
تعدادی از اتوبوس های شرکت واحد از ساعات ابتدایی صبح برای رساندن مردم از نقاط مختلف اسلامشهر، رباط، کریم و بهارستان به ورزشگاه خلیج فارس مشغول به فعالیت بودند.
با وجود اجتماع مردم شهرستان های اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم و بخش چهاردانگه نیمی از ورزشگاه هنگام سخنرانی رییس جمهور خالی از جمعیت بود.
تعداد زیادی از کارکنان شرکت های خودرروسازی و سایر کارخانجات شهرستان در بین جمعیت حضور یافتند.
در میان صحبت های روحانی بخش مربوط به طرح اتصال قطار سریع السیر اسلامشهر به شهر تهران بیشتر از سایر طرح ها با استقبال مردم مواجه شد.

این سفر در شرایطی انجام شد که در روزهای اخیر تبلیغات گسترده ای در سطح شهرستان برای استقبال از رییس دولت تدبیر و امید صورت گرفت جناب رئیس جمهور در دومین سفر خود به شهرستان های استان تهران در اسلامشهر حضور یافت که بیش از هرچیز دیگری عدم استقبال مردم از روحانی جلب توجه می کرد.

در حالی که شنیده می شود برای تجمیع جمعیت بسیاری از کارکنان دستگاه های دولتی موظف به حضور در برنامه استقبال از رییس جمهور شده بودند و البته با وجود حضور مردم اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم و چهاردانگه نیمی از ورزشگاه محل استقبال از روحانی خالی از جمعیت بود.
این موضوع در حالی است که چندی پیش عارف با حضور در اسلامشهر از این شهرستان به عنوان پایگاه اصلاح طلبان یاد کرده بود و در روزهای اخیر نیز جریان ورشکسته اصلاح طلبان اسلامشهر بارها و از طرق مختلف با تحمیل هزینه های سنگین به بسیاری از دستگاه های شهرستان به تبلیغ برای حضور مردم در مراسم استقبال از روحانی پرداختند.
هنوز دو ساعت از سخنرانی روحانی در اسلامشهر نمی گذرد و به نظر می رسد برخلاف باور ذهنی جریان سوخته اسلامشهر بار دیگر این جریان باید شکستی دیگر را بپذیرند.

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, 16 مرداد 1394 ساعت 10:11 ق.ظ

دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

طراحی سایت : آسمان هشتم